Magazín pro mladé kluky

Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.

LÁSKA A SEX

Muži milují očima, ženy milují ušima.

Rakouský psychoterapeut Viktor Frankl řekl: "Když společnost ztrácí smysl své existence, v touze najít lék proti emoční bolesti se zuřivě vrhne na sex." Frankl soudí, že tehdy začne společnost přetvářet sex, který byl do té doby něčím skoro posvátným, na něco, čím by nikdy neměl být - v odpověď na naši vnitřní prázdnotu. Říká, že člověk má ve svém nitru dvě základní lidské potřeby: potřebu důvěrné lásky a potřebu bezpečí.
. JE LÁSKA A SEX TO SAMÉ?

zamilovanost ... je počáteční okouzlení tím druhým a  netrvá věčně (ale mohla by, že? )
láska ... to je, když vidím i chyby milované osoby a přesto se snažím  angažovat se pro její štěstí, protože vím, že pak budu šťastný i já.
sex ... je pohlavní touha, toužící po tělesném splynutí s tím druhým, po úplném vzájemném darování se navzájem, po vzrušení a rozkoši.

V životě člověka má každé z nich své nezaměnitelné místo.
Rozkoš je štěstí těla, radost je štěstí duše.

Na jednom pomníku jsem četl zajímavý epitaf:
Žil jsem pro druhé.
Především pro ty, na jejichž úsměvu a blahu
závisela má radost a mé štěstí.


Každý z nás by chtěl svůj život prožít naplno.
Je úkolem člověka svůj život harmonicky rozvíjet.
A teprve Opravdová láska je tím, co spojuje všechno do nádherné životní harmonie, pro kterou stojí za to žít a něco obětovat.

 Zvu tě na velkou dobrodružnou objevnou cestu za tajemstvím opravdové lásky a sexuality!

Chceš vědět,  KDO VYMYSLEL SEX?

Jestli 
JE SEX A LÁSKA TO SAMÉ?

PROŽÍVÁ DĚVČE A KLUK TĚLESNÉ VZRUŠENÍ STEJNĚ?

JE PANENSTVÍ A PANICTVÍ PŘEŽITEK?


Přečti si :
Co doopravdy přinesla tzv. SEXUÁLNÍ REVOLUCE?

SEX A CHARAKTER

KDO JSI?

VOLBA PARTNERA A TEST LÁSKY

VAROVNÝ SIGNÁL VYSLANÝ Z TITANIKU

Jak na to, když nevíš, jak na to?

Tohle jsou zajímavé věci z trochu netradičních přednášek Tomáše Řeháka. Možná ho znáš. Navštěvuje studenty  v ČR i mládež ve školách v zahraničí a přednáší o lásce a o tom, jak špatně můžeš dopadnout, když někomu naletíš...
Nejzajímavější části těchto přednášek byly shromážděny do brožurek s názvem SEX, ŠLEHAČKA NA DORTU a  SEX, VZTAHY, AIDS : http://laska.xf.cz/prirucky/aids.htm

Právě teď, v mládí, je čas dělat ty nejdůležitější  rozhodnutí pro své životní štěstí. Je smutné, že mnoho mladých ztrácí sílu žít a vzdávají to.
 A kolik kluků a holek ve své touze po lásce a štěstí zabloudí a svůj život si zkomplikuje! Proč? Někteří proto, že nerozvíjeli svou osobnost a zůstali u pohodlné sobeckosti a nezodpovědnosti.
Někteří měli málo  informací. Když zajdete do knihkupectví, najdete spoustu knih o sexu, ale skoro žádnou o LÁSCE. A ve škole se toho člověk taky o lácse moc nedozví. Někteří zase naletěli všudypřítomné reklamě. Znáš to, všichni nabízejí své zboží jako nejlepší a jediné možné, které tě udělá šťastným. Přitom se čas od času v televizi objeví zpráva, jak právě některé to fantastické zboží bylo pro člověka nebezpečné. Ale většinou už je pozdě. Ale nikdo se nad tím moc nepozastaví. Po obchodu s drogami a zbraněmi je na třetím místě sex nejvýnosnějším obchodním zbožím. Kdo se stará o to, že někteří zmatení kluci i holky  jsou tak okrádáni o krásné zážitky v období dospívání a plnohodnotný život v dospělosti?
Byznys je byznys.


Víš,proč jsem založil tuto rubriku?
Velký vliv na to měly tři události v mém životě:
1. nedávno jsem opět četl parte 16 letého kluka, který si vzal život. Nezvládl lásku, sex, počaté dítě a kdoví, co ještě.
2. Jeden můj starší kolega, který nenechá bez povšimnutí projít kolem žádnou sukni, mi nedávno řekl: Víš, závidím mladým klukům a holkám  ty dnešní možnosti. Ale jedno jim nezávidím: Chybí jim ty krásné zážitky, na jaké já vzpomínám jako na ty nejkrásnější v životě. Oni snad ani mladí nejsou. Byli dětmi a hned pak dospělými. Nevím, čím to je, ale o to nejkrásnější dnešní mladí prostě přišli! Oni neznají, co je to lásku a sex postupně, krok za krokem, objevovat, oni do toho skáčí po hlavě. Za chvilku se nasytí a pak už nemají co od života čekat. Je to pokaždé stejné, jen jiné tělo a jiná kocovina. No, ten kolega není zrovna můj životní vzor, spíš naopak, ale přesto jsem se nad tím zamyslel.
3. hodně kluků se snaží a hledá odpověď na otázku, co udělat pro to, aby našli lásku s velkým L, krásnou, věčnou, pro kterou stojí za to žít a bojovat. Jsme stvořeni pro lásku. Někteří dokonce potají pročítají holčičí časopisy, kterých je spousta, a hledají tam informace o Lásce.

Tak jsem se rozhodl, že provedu velkou špionáž  a alepoň nějaké zajímavé informace pro tebe posbírám.
Abych tě mohl pozvat na velkou dobrodružnou objevnou cestu za tajemstvím opravdové lásky a sexuality.
Je to takové každý pes, jiná ves, jak se říká, ale věřím, že si z toho vybereš to podstatné. Možná něčemu nebudeš chtít ani věřit, něco ti bude připadat zvláštní, v něčem objevíš sám sebe. Jsou to myšlenky různorodé, ale vedou všechny k jednomu cíli. Ke štěstí a Lásce s velkým L .

reklama poskytovatele služeb :

 
Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.