Magazín pro mladé kluky

Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.

Láska na 100%

Kdo neprožil, nepochopí ...

V pondělí jsem byla na pohřbu. Mladý hezký kluk, 18 let. Sám se rozhodl skončit se svým životem. Neznala jsem ho, byť byl můj příbuzný. Ale tato událost mi dala nový pohled, také díky kázání otce biskupa Posáda...

Pohřeb byl smutný, myslím, že v takové situaci se každý sebe ptá... co já jsem mohl udělat, abych ho uchránil od takového radikálního řešení. Projevuje se určitá něžnost i u lidí, u kterých by to člověk nečekal. Chvílemi jsem si říkala... kdyby ten chudák kluk věděl, jak moc ho mají ti okolo rádi, asi by to neudělal. Projevili mu tu lásku taky za života? Nebo až po smrti? A čím si asi musel projít... jaká trápení... že se rozhodl to takto vyřešit? Neměl se o koho opřít, nebo to byla nemoc?

Vím z vlastní zkušenosti, že kdo má Boha, tak je na tom v zoufalých situacích líp, než ten, který nemá... Ví, že v Božích očích má každý z nás velkou cenu, bez ohledu na to, jak vypadáme nebo do jaké míry splňujeme představy svých rodičů a vůbec lidí okolo nás.  Ale jen Bůh nám často nestačí. Proč? Protože také my máme o Něm jen nedokonalé představy. Většina lidí není Bohu tak blízko, aby pochopila cenu života a jeho Lásku k nám, a náš úkol naplnit  svůj život především láskou a zdokonalovat se v ní nám nejednou připadá velmi těžký, zvláš´t, když se nám zdá, že jsme špatní a neschopní a lidem okolo nás jen na obtíž. Musí tu být ještě člověk. Protože Bůh sice vyslechne, pochopí, miluje. Ale nechytí za ruku, neobejme kolem ramen, nepohladí po hlavě. Tohle musí udělat člověk.
Podpora od jiných lidí v některých fazích života je hodně důležitá. Říct někomu bude to dobré, ty to zvládneš je velmi povzbudivé, avšak je jen málo lidí, kteří toto dokážou..
Bůh hledá lidi, ochotné projevit svou lásku tím, že ji dají najevo a zprostředkují tak ostatním poznání, že život je krásný a stojí za to žít.

 zdroj:


převzato z www.signaly.cz
Žádné komentáře
 
Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.