Magazín pro mladé kluky

Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.

MUŽ A ŽENA

LIDÉ ČASTO ZAPOMENOU, CO JSI JIM ŘEKL, ALE NIKDY NEZAPOMENOU, JESTLI JIM S TEBOU BYLO DOBŘE, NEBO ŠPATNĚ.
Budou si pamatovat hlavně to, jak se ve tvé přítomnosti cítili.

Vztah muže a ženy je prostorem, ve kterém se rozhoduje o životě většiny lidí. Buď muž a žena v  tomto vztahu najdou cestu k  sobě samotným a k ostatním lidem, a nebo v  něm zůstanou nedospělí, takže nakonec jsou nespokojení a nešťastní a pociťují velkou vnitřní prázdnotu. To platí nejen pro ženaté muže a vdané ženy, ale i pro ty, kdo jsou svobodní.
. JAK MUŽI PŘIJÍMAJÍ LÁSKU :
Muži přijímají lásku jinak než ženy. Muž naváže nejpřímější kontakt se svými city činností, a je-li jeho činnost uznána a oceněna, cítí silně, že je milován. Ocenění mužových rozhodnutí, snahy a činnosti je cesta k jeho srdci. Podobně uspokojuje jeho mužskou složku, když se mu promíjejí jeho chyby a nedostatky.

Mnohé ženy neustále vytýkají, kritizují, předhazují svým partnerům, jak marní čas, když si sednou k novinám, k televizi, k počítači, lehnou na gauč "do jeskyně" prostě je vtahují zpět do vztahu.
Jestliže muž není ve svém vztahu uspokojený po té mužské stránce, to znamená, že nedostává dostatek ocenění, pochval a nejsou mu promíjeny jeho nedostatky a chyby, bude se svému vztahu vzdalovat a unikat od své partnerky a jakoby od lásky.
. JAK MUŽI REAGUJÍ NA ŽENIN SMUTEK A  BOLEST :
Jestliže je žena negativně emocionálně rozrušena, pláče, něco ji bolí nebo trápí, muž se mylně domnívá, že k tomu, aby se cítila lépe, potřebuje stejně jako on být chvilku sama. Bude mít sklon si jí nevšímat a poskytnout jí spoustu prostoru, protože to je přesně ten druh opory, jaký by si přál on.
To je ale zásadní chyba.
 Nevšímat si jí v tomto okamžiku, je to nejhorší, co může muž udělat. Měl by být aspoň chvilku s ní, pohladit ji nebo ji vzít kolem ramen, dát jí najevo, že s ní cítí a že mu není její bolest a smutek lhostejný. Protože většinou neví, co by jí řekl, měl by to udělat alespon tímto způsobem a pak se může vzdálit, nebo ještě zůstat. Žena se tak nebude cítit tolik opuštěná a bude mít pocit, že i když muž jejímu trápení  příliš nerozumí, má ji rád a dává jí najevo, že jí chce být oporou.
reklama poskytovatele služeb :

 
Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.