Magazín pro mladé kluky

Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.

mužská SPIRITUALITA

Tyto úvahy o mužské spiritualitě by tě měly povzbudit k tomu, aby ses začal zajímat o Boha z pozice svého mužského smýšlení. Dnes bohužel jen velmi málo  otců má se svým synem dobrý vztah a proto i dospívající kluky vychovávají k víře v Boha převážně  jejich matky. Je to škoda, tento trend je u nás dlouhodobější . Navíc většina věřících žen hodně zapracovala na svém vnitřním růstu a proto je jich také v kostele mnohem více než mužů. Mladým mužům se nezamlouvá ženský styl myšlení a chápání Boha, protože muž myslí a chápe spoustu věcí jinak než ženy.
Proto někteří kluci v období dospívání ve víře zvlažní, a zdá se jim, že je víra jen pro ženy, ale opravdový muž že by se měl chovat jinak. Máme málo mužských vzorů, vždyť i v náboženství děti většinou učí katechetky, ženy.
Je třeba nalézt způsob, jak růst duchovně ve víře a zůstat opravdovým mužem. Většina křestanských mužů si ten svůj postoj později našla. Já bych ti  tady chtěl alespon stručně nastínit základy mužské spirituality a poskytnout ti informace, ze kterých na své cestě k Bohu můžeš čerpat.

Zaujalo mne :
knižní novinka roku 2007, nazvaná:
MUŽSTVÍ

Ukáže ti, Jak zvládat všechny mužské role
AUTOR: Steve Biddulph

Od počátku minulého století ovládlo naši civilizaci ženské hnutí, které výrazně přispělo ke změně v chápání vztahu muže a ženy. Aby ale byla zachována určitá rovnováha, je podle autora třeba založit hnutí mužské, které se bude zabývat tématy otcovství, role muže v rodině, na pracovišti i v životě a položí základy pro nové přijetí mužské role v postmoderním světě.
Steve Biddulph nově pohlíží na postavení mužů v dnešní společnosti, ukazuje jim směr, kudy se vydat, aby pochopili sami sebe. Odhaluje nové rozměry vztahu mezi otci a jejich dětmi a upozorňuje na důležitost mužského elementu ve výchově. Kniha je plná praktických rad, příkladů ze života, humorných kazuistik i citátů slavných osobností.Je určena mužům hledajícím cestu, otcům a synům, kteří se snaží mezi sebou vytvořit nový, lepší vztah, mužům prožívajícím krizi středního věku, ale zaujme i ženy, jež chtějí mužům lépe porozumět - ať už svým partnerům, otcům, či synům.

TUTO SKVĚLOU KNÍŽKU JSEM OBJEVIL na http://obchod.portal.cz/produkt/muzstvi/
A co víc, na této stránce najdete i obsah této knihy a dokonce i několik kapitol
Moc pěkné a zajímavé čtení!!!


TAKŽE SMĚLE KLIKEJ NA NÁSLEDUJÍCÍ ODKAZY A POZORNĚ ČTI!

Steve Biddulph:Mužství (obsah)

Vývoj v muže
Metla soutěživosti
Pozor na hypoteční past
Sebedůvěra muže


Líbí se ti tyto ukázky? Chtěl by ses dozvědet víc?
Zkus napsat Ježíškovi, jestli by ti knihu nepořídil k vánocům pod stromeček. Nebo ji navrhni své matce či sestře jako dárek pro tátu, myslím, že to bude nejméně nápadná a nejsnadnější cesta k získání všech zajímavých a užitečných poznatků z celé knihy. Klidně jim navrhni uvedený internetový obchod, at ji nemusí shánět, a máš to v suchu. Nebo se poptej ve veřejné knihovně, případně jim ji na internetu navrhni k zařazení do knižního fondu do kolonky navrhovaná literatura, pokud ještě nemají knihu a mají příslušnou kolonku na svých www stránkách.Zaujalo mne taky toto:

Zázraky, které se staly ( http://web.katolik.cz/feeling/obsah.htm )
Na některé se můžeš podívat i dnes a přesvědčit se tak na vlastní oči .....
reklama poskytovatele služeb :

 
Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.