Magazín pro mladé kluky

Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.

Rande

Rande.
Co ty říkáš a jak to ona chápe.
Jazyk kluků a jazyk děvčat.

Když už máš to štěstí a Ona přijala tvé pozvání a přišla, možná už poněkolikáté, zjišťuješ, že někdy si moc dobře nerozumíte, i když oba mluvíte stejným jazykem. (např, česky). Jazyk kluků a jazyk děvčat se od sebe v něčem hodně liší. Něco řekneš, chceš zapůsobit, a místo toho holka nějak ztratí náladu. Není to tím, že by o tebe najednou už neměla  zájem, ale holky si řeč kluků někdy prostě jen špatně přeloží. Nestačí tedy prosté konstatování faktů, jako při rozhovoru s kamarádem, ale je dobré své myšlenkové pochody trošku rozvést, aby bylo mezi vámi jasno. Zde je několik typických příkladů, kde by to ve vašem  rozhovoru mohlo zaskřípat:


Ty jí říkáš: Možná bychom mohli jít příští týden do kina.
Ona rozumí: Dřív nemám chuť se s tebou sejít.
Tys tím myslel:Jestli chceš, tak mi naznač, že by ses se mnou ráda sešla dřív. Čekám na to, že jestli máš o dřívější setkání zájem, že mi to jasně  sdělíš.

Ty jí říkáš: Ta tvoje nejlepší kámoška je docela fajn holka.
Ona rozumí: Líbí se mi víc, než ty.
Tys tím myslel: Vidíš, vážně se o tebe zajímám a chci o tobě vědět všechno. S kým se scházíš, co většinou děláš, když  nejsi se mnou ...

Pokračování příště....


Jak na první polibek.

Čím je pusa vroucnější, tím je lepší.

Naučte se líbat a dejte dívce svých snů pěknou sladkou pusu!

První polibek by neměl být vynucený. Většinou se nejlépe k prvnímu polibku dostanete až ke konci rande. Řekni dívce, že ji máš rád a že je ti s ní dobře. Řeč je tady o rande, které probíhalo slibně. Když z toho nemáš dobrý pocit, není ani vhodný čas na polibek! Co dál? Možná by bylo dobré se pomalu dotknout rukou její ruky, nebo ji pohladit po vlasech.  Uvidíš její reakci a když ta reakce nebude odmítavá, máš blízko k dalšímu kroku – přiblížit se k dívce ještě blíž…Mezi tím se oba na sebe díváte, na řeči teď oba jaksi nemáte myšlenky. . . Myslíte už na jemný dotyk rtů, ke kterému se právě chystáte. To, co bude následovat dál, je individuální záležitost, záleží na citech, záleží na okolnostech a na vzájemné přitažlivosti.

Jemný a ne moc vlhký polibek si můžeš vyzkoušet doma předem tak, že si zkusíš „políbit“ hřbet své vlastní ruky. Přitiskneš  své rty jemně a dlouze na svou ruku a když nebude kůže mokrá, tak je to to pravé. Při líbání s dívkou nejprve použij tento polibek a když necukne, tak to zopakuj několikrát tesně za sebou.

Moc to ale neprotahuj, ať ti polibek může oplatit i ona. Když proběhl první polibek a líbilo se vám to, není už těžké polibek zopakovat. Vždy je dobré zvolit nějaké vhodné místo, kde budete mít alespoň trochu soukromí. 

Nějaké zaručeně fungující pravidlo pro dobrý polibek neexistuje.

Někteří mají rádi žhavý a vášnivý polibek, jiní mají raději pevný a trochu vlhký, nejvíce lidí  upřednostňuje jemný a hravý polibek, který by neměl být vlhký. Vzájemné dotýkání rtů je jedním z prvních sexuálních zkušeností.  Příliš drsný, vlhký, mdlý nebo dravý polibek může snadno udělat rychlý konec romantickému okamžiku mezi dvěma partnery. Aby se vám to nepřihodilo, je třeba dbát na pár drobných, ale o to důležitějších detailů:

 

Plné rty nevypovídají nic o kvalitě polibku. I úzké rty mohou nádherně líbat, avšak pouze za předpokladu, že je partner vnímá jako měkké a poddajné. Při líbání tedy není vhodné pevně svírat rty, ale ani je špulit jako kapr.  Zapomínat by se nemělo ani na péči o zuby. Po čištění zubů  zubním kartáčkem si vypláchněte ústní vodou i jazyk a patro. Sídlí zde totiž bakterie, které produkují nepříjemný zápach z úst.

Většina lidí má ráda, když jsou jemně líbáni zboku na krku a na šíji. Děvčata i kluci ocení i občasný vroucí polibek na tvář.

Tzv. francouzský polibek vyhovuje pouze někomu. Při francouzském polibku se nedoporučuje příliš silně sát partnerův jazyk. Ne všem to musí být příjemné. Taktéž není vhodné jazyk nadmíru špulit. Člověk pak může mít pocit, že líbá datla. Pokud za každou cenu chcete vyzkoušet tzv.  francouzské líbání, začněte pomalu a něžně. Teprve po chvíli stupňujte intenzitu líbání. Okamžité prudké proniknutí jazykem do úst partnera může mít někdy za následek, že na líbání ( a rande) si budete muset najít jiného partnera, protože toho stávajícího vyděsíte a odradíte od dalšího setkání s vámi.  Sledujte proto zpočátku velmi pozorně, zda je tento způsob partnerovi příjemný, pokud ne, přestaňte a vraťte se k osvědčenému českému líbání. Tzv. francouzský polibek aktivizuje ve větší míře tvorbu pohlavním hormonů  a není ani tak vyznáním lásky, jako spíše určitým druhem sexuální aktivity.reklama poskytovatele služeb :

 
Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.