Magazín pro mladé kluky

Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.

ZAJÍMAVOSTI

Den otců
Stejně, jako se v květnu slaví svátek matek, slaví se ve světě i den otců. U nás tento svátek není příliš známý, a to je škoda! Naši tátové si taky zaslouží svůj svátek.

Svátek vznikl v USA, první den otců uspořádala žena - paní Sonora Smart Dodd v roce 1910. Když jí a jejím pěti sourozencům zemřela maminka, staral se o ně otec.Staral se o ně dobře a s láskou, a tak se rozhodla mu v den jeho narozenin za to poděkovat.
Oficiálně  tento svátek ustanovil prezident Lyndon Johnson v roce 1966. Vyjádření vděčnosti za dar života a starostlivost otců a poděkování za  jejich lásku se postupně rozšířilo do dalších zemí. V Německu se slaví den otcovské lásky čtyřicátý den po velikonocích, v Austrálii první neděli v září.
V České republice se Den otců oficiálně zatím neslaví, ale je nejvyšší čas to napravit! I když zatím není v kalendáři, přesto si můžeme třetí neděli v červnu uvědomit, co pro nás táta znamená.

Převzato z časopisu IN- dívčí svět


OKULTISMUS

Dobrá zpráva : tento pořad byl zařazen do videoarchivu na www.tvnoe.cz, takže je k dispozici kdykoliv.

Na TV NOE bude ve čtvrtek 6.3. 2008 a pak ještě několikrát (viz program na www.tvnoe.cz) repríza SUPER POŘADU s
názvem OTAZNÍKY, téma OKULTISMUS. (Potom asi ještě i v neděli.)Bude to asi později i ve videoarchivu.

Je to rozhovor moderátora s P. Vojtěchem Kodetem a P. Jaroslavem Brožem, a taky odpovědi na dotazy diváků. Co slovo, to perla. Je to ve 23.30 až do 01.00, takže hodinu a půl. Dá se to sledovat na kabelové televizi, a taky živě na internetu na www.tvnoe.cz, jestli tuto stanici  nechytáte přes satelit. v tom oranžovém políčku nahoře kliknout na tv noe živě, kdo má
pomalejší internet, stačí kliknout na tu první obrysovou maketu televizního přijímače z těch, které člověk vidí na obrazovce. Stojí to za nahrání!!!


Kdo vlastně jsem a odkud přicházím?

Informace o DNA
http://www.genomac.cz/cz/genograf/

Zajímalo by vás, kdo byla vaše genetická pramáti? Laboratoř Genomac vám to může splnit.Genetické testy pro veřejnost tam provádějí už rok. Z tisíců dat nyní sestavují Českou národní genografickou DNA databázi, která umožní lidem on-line  (www.genograf.cz), vyhledávat jejich  genetické příbuzné.Nová DNA databáze však bude mít v budoucnu daleko širší využití., kromě výzkumů taky pro včasnou diagnostiku nádorových onemocnění či vývojových vad.

 

INFO - jedete po dálnici D1?
Call centrum Global Assistance rozšířil své služby o nejaktuálnější dopravní informace na D1. Když zavoláte 1220, dozvíte se, co se před vámi na dálnici děje.

 

Pouť a Holy Riders
Pouť příznivců velkoobjemových výkonných motocyklů.

Teplá - Motorkáři z Německa, Polska i České republiky míří o víkendu do Teplé na akci Try & Play, která spojuje motorkářský sraz s oslavou svatodušních svátků. A čím je setkání příznivců velkoobjemových výkonných motocyklů výjimečné? Pořadateli jsou Českobratrská církev evangelická v Teplé společně s dalšími spřátelenými sbory a církvemi.

Na své Kawasaki 1600 má přijet i zakladatel německého křesťanského motocyklového klubu Holy Riders Kornelius Nowak. Pastor a evangelista nevidí na spojení motorkářů a církve nic zvláštního. „Na motorce jezdím hodně a často navštěvuji nejrůznější motorkářské srazy po celé Evropě,“ prozradil Nowak, který sám sebe označuje jako motorkářského pastora. Do Teplé podle něj míří řada fandů jednostopých strojů z Německa i Polska. „Je to první sraz v Teplé, takže se necháme překvapit, kolik strojů skutečně dorazí,“ poznamenal pastor Nowak.
Součástí každé podobné akce je i spanilá jízda. Konvoj by měl z Teplé vyrazit v sobotu v 10 hodin dopoledne, další motorkáři se mohou připojit o hodinu později v Mariánských Lázních. Odtud motocykly zamíří do Chebu, v poledne pouť pokračuje do Sokolova, odkud za další hodinu vyrazí motorkáři do Kraslic.
Zpět do Teplé by motorkáři měli dorazit kolem 16. hodiny.
Try&Play není ale jen motorkářský sraz. Pro návštěvníky Teplé chystají pořadatelé rockové koncerty, divadelní představení i řadu soutěží a workshopů. Podle jednoho z pořadatelů, Františka Hanzlíčka z Kraslic, se myšlenka spojení motorkářské srazu a setkání křesťanské mládeže z Kraslic a Teplé zrodila v hlavě Kornelia Nowaka, který je v klášteře v Teplé častým hostem. A kolik motorkářů do Teplé přijede? „To zatím nevíme, hodně bude záležet na počasí,“ připustil Hanzlíček, podle nějž se při větším zájmu může změnit program spanilé jízdy. „Setkání začne v pátek v sedmnáct hodin a vyvrcholí v neděli bohoslužbou. Připravujeme sportovní soutěže i workshopy zaměřené na střelbu z luku, jízdu na jednokolce, žonglování, zvládnutí diabola, skate, tanec, ale i zdobení triček či výrobu svíček. Program přitvrdí po příjezdu kolony motocyklů zpět do Teplé. Odpoledne předvedou své silové hry motorkáři z Ostravy.
O patřičnou atmosféru se postarají rockové kapely Manahem a Froncourtradio.

Autor: MICHAL HOUDEK
(Regionální mutace| Mladá fronta DNES - karlovarský kraj)
více najdete na http://www.headlines.cz/shownews.php?


Zázraky, které se opravdu staly
 http://web.katolik.cz/feeling/obsah.htm
Na některé se můžeš podívat i dnes a přesvědčit se tak na vlastní oči .....

 

Jeden takový jsme objevili i na Slovensku, blízko hradu Strečno, v obci Teplička nad Váhom.  V roku 1689 boli preskúmané ruiny Strečna  a v podzemnej krypte objavili rakvu s neporušenými telesnými ostatkami Žofie Bošňákovej. Je to zajímavé zvláště tím, že tělo nebylo balzámované, nejedná se tedy o mumii, ale o dosud nevysvětlitelný úkaz. A tyto ostatky jsou vystaveny k vidění ve speciální skleněné rakvi dodnes.
Informace získáte už při prohlídce hradu, poradí vám, i kudy se do Tepličky dostanete, není to daleko.  Na internetu jsou pěkné informace  na http://web.stonline.sk/pauper/index.htm . Je to velmi zajímavé a přístup je zadarmo. Pokud bude kostel zamčený, rádi vám otevřou v cukrárně naproti. Informační brožurku o tomto zázraku s barevnými fotkami si můžete levně zakoupit taky naproti kostela v cukrárně, u vchodu za dveřmi je stoleček s brožurkami a platí se u pultu :o)

Tak tohle už je bohužel minulostí, Žofii už neuvidíte. Neznámý vandal její rakev polil něčím hořlavým a zapálil. Špatně si to tam hlídali, příliš důvěřovali lidem, že do kostela se chodí převážně modlit a obdivovat památky. Asi Žofie někomu příliš vadila svou připomínkou, že jsou věci mezi nebem a zemí, o kterých člověk nemá tušení...

 

 

 

 

 

 

 

 

kořalka pekelná.jpg

Kořalka pekelná aneb téměř prorocký text z dávných časů. Zvláště 8. a 13. verš je nyní aktuální...Po kliknutí na obrázek se vám otevře v čitelné velikosti. Text je volně šiřitelný, ke stažení a tisku to najdete v PDF na http://tinyurl.com/koralka

Den, kdy tisíce lidí viděly zázrak ...

Dnes je 13. říjen 2011. Otevřu počítač a nestačím se divit, co že je dnes na Seznamu za hlavní významnou událost:

 Fatimské zjevení a sluneční zázrak - na videu! 
 A pěkné!
Dole je k tomu pokec a možnost "To se mi líbí"..... Tak jestli se vám to líbí, tak ji využijte :o)

A tady to je:

http://www.stream.cz/slavnedny/618301-13-rijen-den-kdy-tisice-lidi-videly-zazrak

Posledni komentare
24.08.2016 12:17:55: www.dedra-katalogy.cz Dedra Aviváž za bezva cenu, Dedra registrace zdarma - Slevy Dedra
22.12.2014 13:31:11: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.ori-cosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www....
 
Tento web chce být mostem mezi tebou a světem holek. Témata : kluci, holky, rande, sbalit, sex, láska a polibek.